|
|
Storhamar knuste Tertnes i første finalekamp Storhamars håndballkvinner var i egen klasse i den første sluttspillfinalen mot Tertnes mandag. 33-25 gir matchball i kamp nummer to.
Finaleduellen spilles best av tre kamper. Storhamar var på forhånd store favoritter til å bli mestre, og den første kampen gikk helt etter oppskriften for hedmarksklubben.
Tertnes holdt følge i kun noen få minutter innledningsvis i kampen. Deretter handlet det aller mest om Storhamar, som økte ledelsen jevnt og trutt i egen storstue.
(NTB) |
Publisert: 20:15 19-05-2025 Kilde: NRK
Les hele saken hos |
|
|
Artikkelen tilhører kategorien: Artikkelen ble indeksert den 19-05-2025 klokken 20:15. Artikkelens direkte url er: https://www.nrk.no/sport/storhamar-knuste-tertnes-i-forste-finalekamp-1.17424010 Artikkelen har til nå hatt 64 visninger og 32 klikk.
|
|
|