|
|
Mangler ni spillere før Glimt-kampen Hovedtrener Sebastien Pocognoli mønstrer en tropp på bare 19 spillere til den viktige kampen. På sitt nettsted lister Monaco opp følgende spillere på skadelisten:
Lamine Camara, Eric Dier, Vanderson, Denis Zakaria, Lukas Hradecky, Krépin Diatta, Ansu Fati, Christian Mawissa og Paul Pogba.
Pocognoli bedyrer likevel at han fortsatt har et slagkraftig lag.
– I den situasjonen vi er i, har vi gode erstattere i unge spillere som får en sjanse. Vi har fortsatt et sterkt lag tross skadene. Jeg fokuserer på spillerne som er tilgjengelige. Det finnes alltid alternativer til de største stjernene, sier belgieren, ifølge TV 2.
(NTB) |
Publisert: 16:43 03-11-2025 Kilde: NRK
Les hele saken hos |
|
|
Artikkelen tilhører kategorien: Artikkelen ble indeksert den 04-11-2025 klokken 21:44. Artikkelens direkte url er: https://www.nrk.no/sport/mangler-ni-spillere-for-glimt-kampen-1.17638082 Artikkelen har til nå hatt 10 visninger og 3 klikk.
|
|
|